ماشین آلات صنایع شوینده و بهداشتی

ویژگی ماشین آلات صنایع شوینده و بهداشتی

بسته بندی محصولات شوینده و بهداشتی امری بسیار مهم و حیاتی تلقی می‌شود. اگر شما نگاهی اجمالی به صنعت مواد شوینده و بهداشتی بیندازید، مشاهده خواهید کرد که صنایع شوینده و بهداشتی وابسته به صنعت بسته بندی می‌باشد. بدون استفاده از دستگاه‌های بسته بندی ارزش و اعتبار چندانی ندارد. بدین ترتیب بسته بندی و صنایع شوینده لازم و ملزوم یکدیگر می‌باشند. از خصوصیات مهم دستگاه‌های بسته بندی بالا نگه داشتن میزان کیفیت محصولات و جلوگیری از فاسد نشدن، اکسایش و نشست این محصولات است. دستگاه های بسته بندی مصارفی همچون بسته بندی انواع شوینده‌ها مانند: مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، شامپو، خمیر دندان و … دارند و باعث شده که طیف وسیعی از این دستگاه‌ها در صنعت مورد استفاده قرار گیرند.

انواع دستگاه‌های بسته بندی صنایع شوینده و بهداشتی

 • دستگاه پر کن
 • دستگاه درب بند
 • دستگاه لیبل زن
 • دستگاه شرینک پک
 • دستگاه کارتن چسب زن

هر کدام از این دستگاه‌های بسته بندی وظیفه مشخصی را در خط تولید شما بر عهده دارند.

برخی از مشتریان ما در زمینه صنایع شوینده و بهداشتی

 1. داروگر
 2. تولی پرس
 3. هنکل پاک وش
 4. خاکستر(دکتر عبیدی)
 5. کف
 6. اکتیو

نحوه سفارش و خرید ماشین آلات صنایع شوینده و بهداشتی

اگر به دنبال ماشین آلات صنایع شوینده و بهداشتی هستید و تنوع و کیفیت بالا و خدمات پس از فروش برایتان اهمیت دارد، مفتخریم که در مجموعه آریا ماشین فجر پذیرای شما باشیم. برای اینکه بهترین خرید را داشته باشید، اولین کار این است که با کارشناسان و متخصصان ما تماس بگیرید تا شما را برای انتخاب مناسب‌ترین مدل راهنمایی کنند. سپس بعد از صدور پیش‌فاکتور می‌توانید وضعیت مالی را شفاف کرده و خرید خود را قطعی کنید.

قیمت ماشین آلات صنایع شوینده و بهداشتی

قیمت ماشین آلات صنایع شوینده و بهداشتی متأثر از ۴ عامل به شرح زیر است:

 1. تیراژ محصولات در ساعت
 2. نوع محصول
 3. ظرفیت محصول
 4. غلظت محصول

با توجه به متفاوت بودن سفارش‌های شما، ارائه یک قیمت واحد برای ما مقدور نیست، برای کسب اطلاعات کافی از قیمت ماشین آلات شوینده و بهداشتی کافیست با مشاورین ما در تماس باشید.

 

انواع ماشین آلات صنایع شوینده و بهداشتی