ماشین آلات صنایع غذایی

مزایای استفاده از ماشین آلات بسته بندی در صنایع غذایی

با ظهور انقلاب صنعتی، دگرگونی عظیمی در تولید کالاها ایجاد کرد. این انقلاب صنعتی، جهان را با تولید انبوه کالاهای متنوع روبرو کرد. توسعه صنعت بسته بندی موجب شد این صنعت از دیگر صنایع مستقل شود و  روز به روز موجب گردید که صنعت بسته بندی سهم قابل توجهی از بودجه شرکت‌های تولیدی رو به خود اختصاص دهد.

از اهداف یک  بسته بندی صحیح و یکنواخت می‌توان به این اشاره کرد که زمان نگهداری محصول افزایش می‌یابد و ازخطر عوامل فساد درونی و بیرونی و اکسایش حفظ شود. با بسته بندی کردن صحیح محصول، سلامت محتوای کالای خود را پس از تولید تا زمان مصرف حفظ می‌نماید. با بسته بندی کردن محصول خود، آن را به خریداران معرفی می‌کنید. در این صورت بسته بندی پلی است میان خریداران و کالا، که بواسطه این بسته بندی کالا به مخاطب معرفی می گردد.

از دیگر اهداف بسته بندی، افزایش بازدهی تولید می‌باشد. در زمان های که تقاضای تولید شما به دلایل مختلفی افزایش می یابد و باید خود را به سطح بالایی از تولید برسانید این کار صرفا فقط توسط نیروی کار غیر ممکن می‌باشد. اما یک خط بسته بندی خود کار، راه حلی مناسب برای افزایش تولید می‌باشد. بنابراین زمان رساندن  محصول به بازار را کاهش می‌دهد و می‌توان اطمینان کافی برای تضمین کیفیت و سلامت محصول داشته باشید. از دیگر وضایف بسته بندی، شناسایی و برچسب گذاری محصولات می‌باشد. با این امر، مواد مغذی، مواد تشکیل دهنده، تاریخ تولید و انقضا، که نه تنها برای مصرف کننده با اهمیت است بلکه برای فروشگاه های مواد غذایی نیز دارای اهمیت می‌باشد.

به همان اندازه که بی عیب و نقص بودن محصول مهم است به همان اندازه بازاریابی محصول نیز دارای اهمیت می باشد بسته بندی علاوه براینکه از محصول نگهداری می‌کند باید حرفی برای مشتری داشته باشد و سریع نیز به فروش برسد بنابراین استفاده از ماشین آلات بسته بندی درست و شکیل نقش مهمی در بازاریابی محصول و معرفی آن به مشتری دارد.

با استفاده از ماشن آلات بسته بندی از ریختن یا نشت محصول شما جلو گیری می‌کند. این ماشین آلات محصول شما را محکم و مهرو موم می‌کند و این اطمینان را به شما می دهد که محصول شما در تمام مراحل توزیع تا رسیدن به مشتری سالم باقی بماند. با توجه به توضیحات فوق میتوان دریافت که بسته بندی یک سیستم هماهنگی می‌باشد که، هدف آن آماده سازی کلا جهت حمل ونقل، توزیع، بازاریابی، فروش و مصرف می‌باشد.

بسته بندی عملیاتی پویا، علمی و هنری است که در بنیادی ترین شکل خود،کارکردهایی نظیر محافظت محصول، نگهداری، اطلاع رسانی و فروش را شامل می‌شود. پس بسته بندی عملکردی خدماتی می‌باشدکه به تنهایی نمی تواند وجود داشته باشدزیرا به کالا نیاز مند است بنابراین اگر کالایی نباشد بسته بندی وجود ندارد پس این دو متکی به یکدیگر عمل می کنند و محصول شما را به بازار عرضه می‌کنند. بنابراین با بسته بندی شکیل و یکنواخت، برند محصول شما در ذهن مخاطب نقش می بندد و ضامن فروش بیشتر شما می باشد.

برخی از مشتریان ما در زمینه صنایع غذایی

 1. شرکت الیت: دستگاه لیبل زن پشت چسبدار برای تولید روغن زیتون
 2. شرکت تکدانه: دستگاه لیبل زن آب چسب
 3. شرکت رعنا: دستگاه لیبل زن آب چسب
 4. شرکت صباح: دستگاه تری بلوک
 5. شرکت کامزیت: دستگاه دربند تک هد
 6. شرکت میلانو: خط کامل
 7. شرکت آب معدنی هیرمند زاهدان: خط کامل آب معدنی
 8. شرکت اسنک یامی: دستگاه لیبل زن آب چسب
 9. شرکت انتخاب: دستگاه لیبل زن آب چسب
 10. شرکت کوروش روغن اویلا: دستگاه کارتن چسب زن
 11. شرکت کوروش- ذائقه: دستگاه کارتن چسب زن
 12. شرکت شهدین: دستگاه لیبل زن آب چسب

نحوه سفارش و خرید ماشین آلات صنایع غذایی

اگر به دنبال خرید ماشین آلات صنایع غذایی هستید و می‌خواهید از نظر تنوع، کیفیت بالا و خدمات پس از فروش خیالتان راحت باشد ما در آریا ماشین فجر بهترین پیشنهادات را برای شما در نظر گرفته ایم. برای اینکه بهترین خرید را داشته باشید، اولین کار این است که با کارشناسان و متخصصان ما تماس بگیرید تا شما را برای انتخاب مناسب راهنمایی کنند.

قیمت ماشین آلات صنایع غذایی

قیمت ماشین آلات صنایع غذایی متأثر از ۴ عامل به شرح زیر است:

 1. تیراژ محصولات در ساعت
 2. نوع محصول
 3. ظرفیت محصول
 4. غلظت محصول

با توجه به متفاوت بودن سفارش‌های شما، ارائه یک قیمت واحد برای ما مقدور نیست، برای کسب اطلاعات کافی از قیمت ماشین آلات صنایع غذایی کافیست با مشاورین ما در تماس باشید.

 

انواع ماشین آلات صنایع غذایی